Inteligentny Dom Fibaro

System inteligentnego domu FIBARO, dzięki zastosowaniu bezprzewodowej komunikacji w technologii Z-Wave oferuje bezinwazyjną instalację na każdym etapie budowy domu.

Dzięki bezprzewodowemu systemowi FIBARO już nie musisz kłaść setek metrów przewodów, aby móc cieszyć się możliwościami jakie oferują inteligentne budynki. Zminiaturyzowane moduły systemu Fibaro instaluje się w puszkach podtynkowych pod wyłącznikami lub gniazdkami elektrycznymi. Dodatkową zaletą oferowanego systemu, jest jego skalowalność – w pierwszym etapie instalacji można zainstalować jedynie moduły realizujące podstawowe funkcje, a następnie system można dowolnie rozbudowywać zwiększając jego możliwości.

System Fibaro – Co jeszcze przemawia za jego wyborem?

Sprawdź poniżej co przemawia za wyborem bezprzewodowego systemu inteligentnego domu Fibaro:

Funkcjonalność i kompatybilność

System może być zarządzany z dowolnego telefonu komórkowego, tabletu oraz komputera z dowolnego miejsca na ziemi. Jest kompatybilny z ponad 300 bezprzewodowymi produktami niezależnych producentów oraz współpracuje praktycznie z wszystkimi dostępnymi na rynku kamerami IP.

Inteligentny system

Fibaro na bieżąco kontroluje stan poszczególnych urządzeń i czujników, odpowiednio wcześniej informuje o konieczności wymiany baterii w urządzeniach zasilanych bateryjnie. Jako jedyny produkt na rynku Fibaro potrafi ustalić dokładne położenie rolet i otwierać je do określonego stopnia.

Bezpieczeństwo

Oferowany system inteligentnego domu może zostać w pełni zintegrowany z systemem alarmowym zainstalowanym w budynku. Sceny mogą zostać zaprojektowane tak, aby system symulował Twoją obecność w domu i odstraszał potencjalnych włamywaczy. Ponadto umożliwia on zaprogramowanie określonych procedur bezpieczeństwa – np. procedury pożarowej, która dzięki technologii Mesh oraz funkcji asocjacji będzie wykonywana nawet w przypadku całkowitego zniszczenia centrali.

Darmowe aktualizacje oprogramowania

Producent bezpłatnie oferuje aktualizacje oprogramowania centralki systemu – dzięki czemu klient w prosty sposób uzyskuje dostęp do funkcji, które w czasie instalacji jego systemu były jeszcze nie dostępne. Ponadto FIBARO to system stworzony i produkowany w Polsce, dzięki czemu w każdym momencie użytkownicy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie producenta, zaś cały interfejs jest dostępny w rodzimym języku.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.