O nas

AkademiaElektryka – Baza wiedzy, blog, szkolenia dla elektryków i automatyków. Za projekty i realizację odpowiada doświadczony zespół pracowników i podwykonawców. Rozmiar i charakter prawny firmy oraz bezpośrednie zaangażowanie właściciela zapewnia profesjonalną, szybką i zindywidualizowaną obsługę Klienta.

ZWIĘKSZANIE ZYSKÓW

Nasza filozofia biznesu przejawia się między innymi jako realizacja strategii obustronnego zwycięstwa. Dzięki temu możesz być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, których ewentualne wdrożenie wnosi wymierne finansowo korzyści za sprawą: zmniejszenia zużycia energii, ilości kradzieży w placówkach handlowych, optymalizacji kosztów zatrudnienia dzięki systemom kontroli czasu pracy czy automatyzacji…

DOPASOWANE ROZWIĄZANIA

Przy planowaniu realizacji zlecenia bierzemy pod uwagę wiele czynników, takich jak budżet projektu, trendy technologiczne, estetyka wykonania, spójność z istniejącymi instalacjami, możliwości rozbudowy, stopień wymaganej redundancji. Przy tej pracy wymieniamy się szczerymi opiniami z Klientem, aby nasz produkt był jak najbardziej dopasowany do teraźniejszych i przyszłych potrzeb.

NIEZAWODNOŚĆ

Razem z pracownikami i podwykonawcami stanowimy zgrany zespół, znamy swoje mocne i słabe strony, współpracujemy ze sobą od lat. Każdy z nas wie, że z pozoru błahe błędy, niestosowanie się do norm w celu skrócenia czasu realizacji zlecenia i oszczędność w doborze materiału w krótkiej perspektywie zwiększa zysk ale równocześnie też zawodność instalacji, niekiedy wręcz stwarza zagrożenie dla zdrowia, życia i mienia. Dla nas priorytetem stanowi budowanie długofalowych relacji z Klientami, opartymi na ufności w wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

POMOC TECHNICZNA

Lubimy dzielić się radami i pomysłami, zespół “Akademii Elektryków” składa się z inżynierów i techników z dużym doświadczeniem instalatorskim, podejmujemy się chętnie niecodziennych zleceń. Jeśli zastanawiasz się, czy istnieje rozwiązanie Twojego problemu, zadzwoń – może akurat je znamy i jesteśmy w stanie pomóc.

Dodaj komentarz